Direktori Staf


PENGARAH

Datu Dr Haji Julaihi Haji Bujang
(Sejak 01 Januari 2022)
julaihi@bppmis.com

TIMBALAN PENGARAH

Abang Mat Ali bin Abang Masagus
(Sejak 01 Januari 2022)
abgmatali@bppmis.com

PANEL PAKAR

Samsudin bin Drahman
Pengurus B

UNIT JAMINAN KUALITI
(Sejak 1 September 2021)
samsudin@bppmis.com

PANEL PAKAR

Dr Dzulkiflee bin Abdullah
Pengurus B

UNIT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL
(Sejak 4 April 2022)
dzulkiflee@bppmis.com

PANEL PAKAR

Affandi Bin Rosli
Pengurus B

UNIT BELIA
(Sejak 1 Julai 2022)
affandi@bppmis.com

BAHAGIAN PELAKSANAAN PROGRAM & AKTIVITI

Azwan Kajang
Eksekutif C

UNIT MURID & PELAJAR
(Sejak 3 Januari 2022)
azwankajang@bppmis.com

Mohd. Khairul Iskandar bin Renggi
Eksekutif C

UNIT MURID & PELAJAR
(Sejak 1 Julai 2015)
mkir@bppmis.com

Siti Zuriah binti Haji Zezan
Eksekutif C

UNIT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL(Sejak 20 Oktober 2014)
sitizuriah@bppmis.com

Nur Atiqah Sulaiman
Eksekutif C

UNIT BELIA

(Sejak 3 Januari 2022)
atiqah@bppmis.com

Norbairah binti Kamil
Eksekutif C

UNIT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL
(Sejak 7 Mac 2022)
bairah@bppmis.com

Jasmin Norhasfitri binti Muhammad Nor
Eksekutif C

UNIT BELIA
(Sejak 22 November 2017)
jasmin@bppmis.com

Nur Fatmadewi binti Dollah Chek
Eksekutif C

UNIT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL
(Sejak 7 Februari 2019)
fatma@bppmis.com

Missiah binti Wasli
Eksekutif C

UNIT KANAK-KANAK
(Sejak 15 Julai 2020)
missiah@bppmis.com

Nooriashah binti Bujang
Eksekutif C

BAHAGIAN JAMINAN KUALITI
(Sejak 15 Julai 2020)
nooriashah@bppmis.com

BAHAGIAN PENTADBIRAN & KEWANGAN

Sherina binti Abu Bakar
Eksekutif C

PEGAWAI TADBIR
(Sejak November 2015)
sherina@bppmis.com

Normala binti Atahar
Pegawai A

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak September 2008)
normala@bppmis.com

Nur Hafeza binti Jumel
Pegawai C

PENOLONG PENTADBIR(Sejak 2016)
nurhafezajumel@bppmis.com

Salina binti Mahtar
Pegawai B

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak 1 November 2007)
salina@bppmis.com

Mohammed Hafif bin Baser
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2016)
hafif@bppmis.com

Samawi bin Ulis
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 3 Mac 2008)
samawi@bppmis.com

Habibah binti Samat
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 3 Mac 2008)
habibah@bppmis.com

Awang Ierwan bin Awang Abdillah
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2 Januari 2014)
ierwan@bppmis.com

PENGASUH TADIKA

Effa Hasfa Rina binti Sahari
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
effa@bppmis.com

Maimunah binti Razali
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
maimunah@bppmis.com

Fatimah binti Razali
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
fatimah@bppmis.com

Nota: Gred jawatan yang diberi adalah berdasar kepada Skim Pekhidmat Majlis Islam Sarawak dengan caruman KWSP 

Mantan Staf

Sukarelawan

Leave a comment