Direktori Staf


PENGARAH

Datu Dr Haji Julaihi Haji Bujang
(Sejak 01 Januari 2022)
julaihi@bppmis.com

TIMBALAN PENGARAH

Abang Mat Ali bin Abang Masagus
(Sejak 01 Januari 2022)
matali@bppmis.com

PANEL PAKAR (JAMINAN KUALITI)

Samsudin bin Drahman
Pengurus B

(Sejak 1 September 2021)
samsudin@bppmis.com

BAHAGIAN PELAKSANAAN PROGRAM & AKTIVITI

Ustaz Mohd. Nahryl Hayat bin Minggu
Pegawai Hal Ehwal Islam (S41)
UNIT BELIA

(Sejak 12 Julai 2021)
mnahryl@sarawak.gov.my

Mohd. Khairul Iskandar bin Renggi
Eksekutif C

UNIT MURID & PELAJAR
(Sejak 1 Julai 2015)
mkir@bppmis.com

Ustaz Mohamad Amirul bin Shahril
Eksekutif C

BAHAGIAN JAMINAN KUALITI
(Sejak 15 Julai 2020)
amirul@bppmis.com

Azwan Kajang
Eksekutif C

UNIT MURID & PELAJAR
(Sejak 3 Januari 2022)
azwank@bppmis.com

Siti Zuriah binti Haji Zezan
Eksekutif C

BAHAGIAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL
(Sejak 20 Oktober 2014)
sitizuriah@bppmis.com

Jasmin Norhasfitri binti Muhammad Nor
Eksekutif C

UNIT BELIA
(Sejak 22 November 2017)
jasmin@bppmis.com

Nur Fatmadewi binti Dollah Chek
Eksekutif C

BAHAGIAN PEMBANGUNAN PROFESIONAL
(Sejak 7 Februari 2019)
fatma@bppmis.com

Missiah binti Wasli
Eksekutif C

UNIT KANAK-KANAK
(Sejak 15 Julai 2020)
missiah@bppmis.com

Nooraishah binti Bujang
Eksekutif C

BAHAGIAN JAMINAN KUALITI
(Sejak 15 Julai 2020)
nooriashah@bppmis.com

Nur Atiqah Sulaiman
Eksekutif C

UNIT BELIA
(Sejak 3 Januari 2022)
atiqah@bppmis.com

BAHAGIAN PENTADBIRAN & KEWANGAN

Sherina binti Abu Bakar
Eksekutif C

PEGAWAI TADBIR
(Sejak November 2015)
sherina@bppmis.com

Normala binti Atahar
Pegawai A

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak September 2008)
normala@bppmis.com

Nur A’in binti Musa
Pegawai C

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak 2016)
nurain@bppmis.com

Salina binti Mahtar
Pegawai B

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak 1 November 2007)
salina@bppmis.com

Nur Hafeza binti Jumel
Pegawai C

PENOLONG PENTADBIR
(Sejak 2016)
nurhafeza@bppmis.com

Samawi bin Ulis
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 3 Mac 2008)
samawi@bppmis.com

Mohammed Hafif bin Baser
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2016)
hafif@bppmis.com

Habibah binti Samat
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 3 Mac 2008)
habibah@bppmis.com

Awang Ierwan bin Awang Abdillah
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2 Januari 2014)
ierwan@bppmis.com

PENGASUH TADIKA

Effa Hasfa Rina binti Sahari
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
effa@bppmis.com

Maimunah binti Razali
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
maimunah@bppmis.com

Fatimah binti Razali
PEMBANTU PENTADBIRAN
(Sejak 2009)
fatimah@bppmis.com

Nota: Gred jawatan yang diberi adalah berdasar kepada Skim Pekhidmat Majlis Islam Sarawak dengan caruman KWSP 

Mantan Staf

Sukarelawan

Leave a comment